IMG 2201 1 volkswagen t3 van life littlewagen

Teekond uute istmekateteni

Triin Killing
Latest posts by Triin Killing (see all)

Vana auto võrdub vanad istmed! Kuna kaubandusvõrgust midagi täpselt meile meeldivat ei leidnud, tegime uued istmekatted ise.

Untitled 3 01 volkswagen t3 van life littlewagen sunroof volkswagen t3 van life littlewagen mechanics volkswagen t3 van life littlewagen


Me dokumenteerime oma kaubiku ehitust Instgrami “Story Highlights”-ides @littlewagen, ehituslikest detailidest räägime siin ehitusblogis.

Meil on koledad istmed!

LittleWageni algsed istmekatted olid pehmelt öeldes koledad – katki, vanad ja haisevad. Seega oli ilmselge need välja vahetada, aga kuna meie eelarve ei ole põhjatu ja soovisime ka võimalikult palju algsest istmest säilitada saime aru, et peame uued katted õmblema. Vaatasime muidugi ka amazoni, aliekspressi ja muudesse netikauplustesse, et äkki jääb midagi silma, aga kõik oli meile kas liiga kallis või kole. Seega seadsime sammud Kangadžunglisse, kus on üldiselt päris head hinnad ja Tallinnas Tartu mnt. esinduses ka väga lai valik. 

Alles mõtteid mõlgutades saime aru, et auto võiks seest olla võimalikult heledates toonides. Kangadžunglis valisime välja kreemika kunstnaha ning pika sobitamise käigus leidsime sinna kõrvale ka kreemikasvalge kerge läikega mööbliriide. Siinkohal saime raha säästa sellega, et ei ostnud riiet mitte poest, vaid tellisime e-poest, kus oli samal ajal -70% allahindlus. Kui oleksime pidanud ostma riide ilma allahindluseta, siis oleksime arvatavasti valinud mõne muu riide. Tellisime kauba ära ja kahe päevaga saime juba kangale järgi minna. Meil on kodu juures ka Kangadžungli esindus, kuhu paki tellisime. Järele minnes tuli sealt poest meiega koju ka korralik paar roosasid kääre, nailonniit ning pakk nööpnõelu. Kõik asjad kokku maksid 79.68€.

IMG 1871 1 volkswagen t3 van life littlewagen IMG 2078 1 volkswagen t3 van life littlewagen

 

Hakkame õlmbelma

Esimeseks sammuks uute katete õmblemisel oli vanadelt katetelt lõike võtmine. Kasutasime selleks kodus juba olemasolevat jõupaberit. Ütleme nii, et see tegevus just kõige mugavam ei olnud, aga tehtud see sai. Siis kinnitasin lõiked võimalikult üksteise kõrvale riide peale, et vältida riide raiskamist. Kui kõik tükid olid välja lõigatud traageldasime tükid kokku ning õmblesime valmis. 

Esimene seljatugi ei tulnud üldse välja! Nurgad ei klappinud ja vist läksid tükid ka vale pidi kokku, lisaks olin jätnud liiga vähe õmblusvaru. Samuti hakkas streikima kodus olemas olnud õmblusmasin. Tehtud vigadest õppinuna laenasime perelt teise õmblusmasina – mis halvasti, see uuesti. Teisel korral olime traageldamisega hoolikamad ning lõikasime ka tükid suurema varuga välja. Ja valmis need saidki!

Kuna ma ei ole väga osav õmbleja ja viimati istusin õmblusmasina taga kui olin alles gümnaasiumis, siis olen tulemusega väga rahul. Natukene siit-sealt kõver ja kortsus, aga ikkagi oma. Nüüd tuleb vaid oodata ja vaadata, kas need ka vastu peavad!

C7598BAB 6A28 45CE B1E7 40C78176EF33 1 volkswagen t3 van life littlewagen 8A42C657 6105 4DA0 A488 4B3E56700212 1 volkswagen t3 van life littlewagen IMG 1995 1 volkswagen t3 van life littlewagen IMG 2019 1 volkswagen t3 van life littlewagen 2EA5D8EE 207C 4131 9C75 0B08DABE47DD 1 volkswagen t3 van life littlewagen IMG 2227 1 volkswagen t3 van life littlewagen

 

Ostunimekiri

Leave a Reply

LittleWagen

Van Life in VW T3

Language